ثبت نام

فقط استفاده از حروف انگلیسی مجاز است
لطفا نام و نام خانوادگی را بصورت کامل و به فارسی وارد کنید.
به انگلیسی وارد شود

برای استفاده از هر یک از سرویس‌های وارساز شما موظف به رعایت شرایط و قوانین زیر می‌باشید. پیشنهاد می شود که موارد زیر را با دقت مطالعه کنید. همچنین توجه داشته باشید که صفحه قوانین به صورت دوره‌ای و بر اساس شرایط تغییر می‌کند، بناربراین پیشنهاد می‌کنیم که هر چند وقت یک بار این صفحه را مطالعه بفرمایید.

از درج هرگونه محتوا که بر اساس قوانين جاری ايران، مشمول عنوان جرم می‌شود پرهيز کنید.
حداقل سن قانونی برای استفاده از پلان های وارساز ۱۸ سال است.
شرایط ارجاع و باز پس گیری مبلغ پلن خریداری شده تا 7 روز اول خرید می‌باشد و در صورت انصراف در این مدت بعد از کسر هزینه‌های دامنه، ssl و هزینه یک ماه اکانت، مابقی مبلغ بعد از 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز می‌شود.
وارساز می‌تواند هزینه‌های پلن‌ها را با توجه به هزینه‌ها برای تمدید سال بعد افزایش دهد. همچنین وارساز تلاش می‌کند این افزایش‌ها به صورت حداقلی اتفاق بی‌افتد.
از درج هرگونه محتوا که بر خلاف عفت عمومی و يا هنجارهای متعارف جامعه باشد، و يا به گونه‏‌ای اهانت به مقدسات دینی اديان قانونی ياد شده در قانون اساسی بشود، خودداری کنید.
از درج هرگونه محتوا که به واسطه آن به اشخاص حقيقی يا حقوقی تابع کشور جمهوری اسلامی ايران توهين شود ممانعت کنید.
مسئولیت حساب کاربری و تمامی فایل‌ها و متونی که در فروشگاه خود استفاده می‌کنید، به عهده سازنده آن حساب کاربری می‌باشد. توجه کنید که رعایت نکردن قوانین موجب بسته شدن فروشگاه و حساب کاربری خواهد شد. درصورت نیاز به اطلاع‌رسانی و هشدار، تیم پشتیبانی وارساز از طریق پست الکترونیک یا شماره تماس وارد شده با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.
حذف کپی‌رایت عنوان وارساز از فوتر فروشگاه تنها با خرید لایسنس یا دارا بودن پلن جامع امکان پذیر است. در صورت حذف کپی‌رایت وارساز با استفاده از دستکاری در کدها، وارساز می‌تواند قرارداد سرویس‌دهی به فروشگاه را به صورت یک طرفه معلق کند.
در صورت استفاده از بستر فروشگاه برای ارسال ایمیل انبوه علاوه بر مسدود سازی سایت خاطی کلیه خسارت‌های ایجاد شده به عهده ایشان خواهد بود و تا زمان پرداخت نشدن خسارت سایت بازگشایی نخواهد شد.
در شرایط اضطراری مانند جنگ، زلزله، طوفان و بلایای طبیعی که باعث خرابی سرورها می‌شود، وارساز هیچ مسئولیتی در قبال باز گرداندن اطلاعات فروشنده ندارد. همچنین وارساز همواره تلاش می‌کند با بهترین کیفیت خدمات خود را عرضه نماید.
مسئولیت حقوقی هرگونه محتوایی که در سرویس‌های وارساز استفاده کنید متوجه کاربر می‌شود و سایت وارساز هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای فروشگاه‌ها نمی‌پذیرد.
در صورت مغایرت محتوای فروشگاه با قوانین جمهوری اسلامی ایران، وارساز می‌تواند محتوای مجرمانه و یا در صورت نیاز فروشگاه متخلف را حذف کند.
مسئولیت تمامی فایل‌های آپلود شده روی فروشگاه و خدمات در حال ارائه بر عهده صاحب فروشگاه می‌باشد و وارساز هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
با توجه به مانیتورینگ سامانه‌ی پیامک، ارسال متن با محتواي غير اخلاقی، توهين، شوخی، جوک، اعلام برنده شدن يا ارائه جايزه، سرکار گذاشتن از طريق پيامک (حتی دوستان و آشنايان)، اخاذی، ارسال پيامک از طرف بانک يا اپراتورها (همراه اول و ايرانسل)، و ارسال هرگونه پيامک که به نحوی فرستنده در آن مشخص نباشد ممنوع است و می‌تواند منجر به مسدودی دائمی سایت شما شود.