چرا باید از فروشگاه ساز آنلاین وارساز استفاده کنیم؟

چرا باید از فروشگاه ساز آنلاین وارساز استفاده کنیم؟

به نام خداوند بخشنده و مهربان

چرا باید از فروشگاه ساز وارساز استفاده کنیم؟

۱) اولین و مهم ترین دلیل برای انتخاب فروشگاه ساز وارساز عدم نیاز به دانش فنی است. با استفاده از امکانات وارساز، بدون اینکه در زمینه برنامه نویسی یا کار با هاست مهارتی داشته باشید می توانید سایت اینترنتی خود را راه اندازی کنید. تیم پشتیبانی وارساز به صورت 24 ساعته در خدمت شماست.

۲) دومین دلیل برای انتخاب وارساز سرعت لود بسیار بالا است. وارساز سرعت لودی بین ۱ تا ۵ ثانیه را برای شما فراهم می کند که سرعت بسیار مطلوبی است. قالب های ارائه شده توسط وارساز به گونه ای طراحی شده است که با مرورگر گوشی، لپ تاپ و... کاملا سازگار است.

۳) طراحی اپلیکیشن ‌زیبا با سرعت لود بسیار بالا یکی دیگر از دلایلی است که باعث می شود وارساز را انتخاب کنید. وجود اپلیکیشن به رشد کسب و کار شما و فروش بهتر کمک می کند.

۴) وارساز یک سایت حرفه ای بر اساس اصول سئو برای شما طراحی می کند. سئو یکی از فاکتورهای مهم است که به قرار گیری سایت شما در صفحات اول گوگل و یا سایر مرورگرها کمک می کند.

۵) پشتیبانی حرفه ای و ۲۴ ساعته یکی دیگر از دلایلی است که باعث می شود وارساز را انتخاب کنید. تیم پشتیبانی وارساز ۲۴ ساعته در اختیار شما است تا در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی سوالات شما باشد‌.

۶) وارساز به صورت مداوم در حال ارتقای قالب ها و ماژول های سایت است که به صورت رایگان در پنل کاربران قرار داده می شود.


۷) سایت ساز وارساز از لحاظ امکانات نرم‌افزاری و زیرساخت سخت‌افزاری، قابلیت توسعه بالایی دارد و متناسب با تغییر فناوری و نیاز بازار، دائماً بروزرسانی می‌شود.

۸) سرور های وارساز داخل ایران هستند و در شرایط بحرانی مانند تحریم‌ها، اطلاعات شما از هرگونه آسیبی مصون خواهد بود.

بازخوردها
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)